Povinné ručení

Nejlevnější nabídky pojištění povinného ručení 2024

  • Kalkulačka povinného ručení
  • Rychlé online sjednání
  • Povinné ručení na míru

Nejširší srovnání povinného ručení na trhu

7000

pojištěných klientů týdně

98%

spokojenost našich zákazníků

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na českém trhu. Je univerzální pojišťovnou, která nabízí plný sortiment služeb a všechny standardní druhy pojištění jak pro občany, tak pro klienty z řad firem od drobných podnikatelů až po velké průmyslové firmy.

Kooperativa pojišťovna má stanovené sazby povinného ručení pro všechny klienty stejné bez ohledu na věk pojistníka, stáří vozidla, trvalý pobyt pojistníka…

Kooperativa nabízí tři produkty lišící se limity pojistného plnění:
– limit pojistného plnění 35 mil.Kč pro věcné škody a ušlý zisk a 35 mil.Kč pro škody na zdraví nebo usmrcením,
– limit pojistného plnění 70 mil.Kč pro věcné škody a ušlý zisk a 70 mil.Kč pro škody na zdraví nebo usmrcením.
– limit pojistného plnění 100 mil. Kč pro věcné škody a ušlý zisk a 100 mil. Kč pro škody na zdraví nebo usmrcením.

V všech variantách jsou zdarma zahrnuty asistenční služby pro případ nehody vozidla na území ČR a pro případ nehody a poruchy vozidla v zahraničí, náhrada účelně vynaložených nákladů na právní zastoupení a živelní pojištění vozidla.

Asistenční služby

Asistenční služby pro případ nehody vozidla jsou poskytovány jak na území ČR, tak i v zahraničí. Asistenční služby pro případ poruchy jsou poskytovány v zahraničí.

Rozsah asistenčních služeb >>

Živelní pojištění vozidla

Předmětem tohoto pojistného produktu jsou osobní a užitková vozidla do největší povolené (celkové) hmotnosti 3 500 kg, ke kterým je uzavřena individuální pojistná smlouva pojištění odpovědnosti z provozu vozidla (povinné ručení).

Poskytuje pojistnou ochranu v případě poškození pojištěného vozidla v důsledku: povodně, záplavy, úderu blesku, vichřice, krupobití, sesuvu půdy, laviny, pádu stromu/stožáru nebo požáru. Živelní pojištění obdržíte ZDARMA ke každému povinnému ručení.

Placení pojistného:

Povinné ručení je možné platit ve splátkách pololetních či čtvrtletních a to bez navýšení, ale v případě ročního způsobu placení získáte slevu 5%.

Jedinou situací, kdy povinné ručení zaniká (a vozidlo zůstává) je uložení vozidla do depozitu. Jak dlouho může být auto v depozitu, jaké jsou poplatky a co je potřeba vyplnit a splnit pro uložení auta do depozitu jsou informace důležité pro takřka každého majitele vozidla.

Připojištění:

K povinnému ručení u Kooperativy je dále možné sjednat pojištění čelního skla, pojištění nákladů na zapůjčení vozidla, úrazové pojištění, pojištění právní ochrany a pojištění asistence i při poruše vozidla v ČR.Havarijní pojištění
– kalkulaci zašleme na požádání (podklady pro výpočet nám zašlete na email ppp.krystof@seznam.cz, jedná se zejména o značku a typ vozidla, rok výroby, obsah válců, pojistnou částku = hodnota vozidla, zabezpečení vozidla, region)

POVINNÉ RUČENÍ NA100PRO Revoluční povinné ručení od Kooperativy, které 100% chrání nejen vás ale také vaše vozidlo i při nehodě, kterou nezaviníte.

Pojištění, které navíc kromě výše uvedených limitů a asistenčních služeb obsahuje:

– Pojištění při nezaviněné nehodě – NA100PRO
– kryje 100 % nákladů vzniklých při prokazatelně nezaviněné nehodě
– zajišťuje komplexní servis při řešení pojistné události
– hradí náklady na zapůjčení náhradního vozidla u smluvní půjčovny po dobu opravy vozidla

Pojištění NA100PRO obsahuje také živelní pojištění vozidla, které zajišťuje pojistnou ochranu při živelních událostech jako je povodeň (záplava), úder blesku, vichřice, krupobití, sesuv půdy, lavina, pád stromu (stožáru) zapříčiněné vichřicí a požár.
Limit pojistného plnění je 50 000 Kč.
Tato nabídka platí pro osobní a užitková vozidla do hmotnosti 3,5 t.

© 2024 abcpojisteni.cz | Nakódoval Leoš Lang