Maxima pojišťovna

Historie Maxima pojišťovny

Maxima pojišťovna je jednou z nově založených pojišťoven na českém trhu. Jedná se o českou firmu, která inovativně podporuje online přístup a řešení problému z pohodlí domova. Pojišťovna sídlí v Praze. Své služby a produkty poskytuje od roku 1994. I přes poměrně krátkou dobu své existence si dokázala vybudovat silnou pozici na konkurenčním trhu.

Pojišťovna vsadila na novinky v pojišťovnictví, nasadila výborné technologické postupy a přístupy a zařídila si tak meziroční růst o desítky procent nahoru. Akcionář Mella Holdings B.V. Maximy růstu jednoznačně dopomohl.

Současnost Maxima pojišťovny

Pojišťovna Maxima se snaží poskytovat široké portfolio pojistných produktů svým klientům. Osoba si tak může u pojišťovny založit životní pojištění, pojištění odpovědnosti, nebo si například pojistit svůj majetek a zdraví. Maxima je dominantním subjektem v oblasti zdravotního pojištění cizinců. Jedná se o konkurenční silnou stránku. Poskytuje totiž nadstandartní balík pro cizince, kterým může nabídnout jazykovou profesionální úroveň i odborné znalosti a dovednosti v mezinárodním vztahu.

V současné době Maxima spolupracuje s řadou velmi známých značek. Mezi ně patří například Zonky, která je známá svým vřelým přístupem ke klientům. Za zmínku jednoznačně stojí i banka Air bank, která má na českém trhu vysoký podíl. Úspěšná spolupráce byla i díky O2, a to v roce 2017. Poskytovala totiž O2 Chytré cestovní pojištění, díky němuž se může v dnešní době chlubit oceněním Inovátor roku.

Produkty

Produkty pojišťovny Maxima jsou rozsáhlé. Poskytují pojištění jak pro osoby, jednotlivce, tak i pro podnikatele a firmy.

Jak již bylo zmíněno, do sekce pojištění osob spadá i pojištění nutné a neodkladné zdravotní péče pro cizince. Jedná se o pojištění, které je nabízeno především tehdy, kdy je cizinec v České republice jen na chvíli. V případě krátkodobého pobytu v ČR, který je v rozmezí do 90 dnů, se jednoznačně vyplatí.

Pro osoby, s trvalým pobytem na území České republiky, nabízí Maxima pojištění pro život. Do něj spadá pojistná ochrana klienta až do možného pojistného věku 75 let. Majetkové pojištění a pojištění odpovědnosti nabízí Maxima hned v několika balíčkách. Pokud by klient požadoval pojistit i další věci, jako jsou například osobní věci, chytrá zařízení, nebo i schopnost splácet své dluhy, Maxima může ochranu v podobě pojištění zařídit.

Podnikatelské subjekty a firmy mají produkty pojištění v nabídce Maximy přehledně sepsané. V nabídce je pojištění podnikatelů a průmyslu. Výjimkou nejsou ani pojistky pro živnostníky a drobné podnikatele. Jelikož Maxima podporuje online sektor, poskytuje při zřizování přes internet výrazné slevy, dosahující až 15 %.

Pojištění majetku Maxima pojišťovna

Majetek si může klient u Maximy pojistit během několika minut. Zajistí si tak ochranu nejen před přírodními živly. Pojištění se může vztahovat na nemovitost, domácnost, ale i odpovědnost. Balíčky pojištění majetku jsou rozděleny dle rizik, která kryjí.

Základní balík „IDEAL“ obsahuje širokou nabídku pojistné ochrany. Střední cestou je balíček ve variantě „EXCELENT„, jenž má ručení rozšířenější. Nejobsáhlejší alternativou pojištění majetku je u Maximy balíček „VIP„.

I přesto, že povinné ručení a havarijní pojištění pojišťovna Maxima nenabízí, dokáže vyhovět řadě požadavků. Portfolio pojistných produktů je široké a výhodné.

 

© 2024 abcpojisteni.cz | Nakódoval Leoš Lang