Česká pojišťovna

Pojišťovny jsou nezbytné pro mnoho životních aspektů. Ať už jde o zdraví, pojištění majetku, odpovědnosti nebo finanční krytí při nečekaných událostech. Při výběru pojišťovny je důležité vzít v úvahu její pověst, zákaznický servis, ceny a možnosti krytí. Jaké nabízí pojištění Česká pojišťovna?

Česká pojišťovna a pojišťovna Generali, které patří pod finanční skupinu Generali PPF Holding se na konci roku 2019 sloučily, čímž vznikla Generali Česká pojišťovna.

O pojišťovně

Generali Česká pojišťovna má dlouholetou tradici a působí více než 190 let. Pojišťovna si velmi zakládá na různých principech chování, které z této pojišťovny dělají jednu z nejlepších na našem trhu.

Základním principem je dělat věci co nejjednodušeji, umět se přizpůsobit a učinit správná rozhodnutí. Společnost si velmi zakládá na lidském přístupu, porozumění a hledání nových efektivnějších řešení.

Generali Česká pojišťovna se snaží zakládat vztahy s klienty založené na důvěře a porozumění, zároveň se angažuje ve vzdělávání a transparentním přístupu ke svým klientům i spolupracovníkům.

Pojišťovna se snaží pomáhat v různých odvětvích také pomocí nadace, kterou založila v roce 2009. Již od počátků 19. století podporovala sirotky. A to zejména sirotky hasičů, kteří zemřeli při výkonu práce.

Nyní aktivity nadace směřují zejména do oblasti bezpečnosti silničního provozu, prevence úrazů či podpory hendikepovaných a znevýhodněných osob.

Také své zaměstnance motivuje Generali Česká pojišťovna k dobrým skutkům. Nabízí totiž každému zaměstnanci v každém roce dva hrazené dny volna, které může využít k dobrovolničení.

Pojišťovna již získala několik ocenění „Klientsky nejpřívětivější životní pojišťovna“, dále „Nejlepší životní pojišťovna“ nebo „Top zaměstnavatel roku 2023“ a „Klientsky nejpřívětivější neživotní pojišťovna“.

Generali Česká pojišťovna dává i svým zaměstnancům možnost dělat dobré skutky.

Jaké pojištění Česká pojišťovna nabízí?

Generali Česká pojišťovna je univerzální pojišťovnou, která se zabývá pojištěním různých životních aspektů. Jaké pojištění Česká pojišťovna nabízí?

Cestovní pojištění

Cestovní pojištění je důležitou součástí každé dovolené nebo cesty a každý by měl zvážit jeho uzavření. Pomáhá pokrýt náklady v případě ztráty nebo poškození zavazadel, léčebných výloh nebo jiných neočekávaných výdajů.

I ti nejzkušenější cestovatelé by měli počítat s nejhorším a cestovní pojištění je nejlepší způsob, jak toho dosáhnout.

Pojištění Generali České pojišťovny nabízí různé možnosti, ať už se jedná o cestování po vlastní ose nebo prostřednictvím cestovní kanceláře. Pojištění kryje problémy s prasklou pneumatikou, ztrátou klíčů nebo zlomenou nohou.

Výhody cestovního pojištění od Generali České pojišťovny:

  • Storno dovolené – nečekané situace mohou hodně rychle zkazit plány, nicméně o peníze za dovolenou klient této pojišťovny nepřijde.
  • Děti do 6 let mají cestovní pojištění zdarma.
  • Sleva pro mladé – během rodinné dovolené mají všichni do 17 let cestovní pojištění s 50 % slevou.
  • Autopůjčovna – Generali Česká pojišťovna kryje spoluúčast při škodách na vypůjčených dopravních prostředcích.

Na webových stránkách pojišťovny lze využít kalkulačku cestovního pojištění České pojišťovny a získat tak přehled o aktuálních variantách.

Autopojištění

Pojišťovna samozřejmě nabízí také různé pojištění spojené s motorovými vozidly. Ať už jde o povinné ručení, havarijní pojištění nebo pojištění motocyklu nebo historických vozů.

Pojišťovna nabízí pojistné krytí až do výše 300 milionů korun a mají velmi výhodné nabídky pro klienty, které jezdí bez nehod. Takovým klientům nabízí pojišťovna až 60% slevu.

Navíc se pyšní rychlým vyplácením škodních událostí a jejich rychlým vyřízením.

Nabízí varianty:

  • Start
  • Standard
  • Exclusive
  • Comfort
  • Comfort Plus

Nabízí také velkou škálu připojištění, jako například pojištění skel, odcizení vozidla, připojištění úrazů, trvalých následků a smrti, živelné pohromy, poškození zvířetem a mnoho dalšího.

Pojištění majetku

Nejužitečnějším pojištěním co se týče majetku je pojištění domácnosti. Vybavení a různé vybavení pořizuje každý průběžně po celou délku života.

Pojištění domácnosti dokáže pokrýt výdaje spojené například s poškozením živelných událostí nebo třeba jen nešikovností.

Také dokáže finančně ulevit třeba při havárii potrubí nebo při vypovězení služby elektrospotřebičem. Generali Česká pojišťovna také slibuje, že na stáří věci při vyplácení náhrady nezáleží.

Také nabízí pojištění rodinných domů, bytů a staveb. Pojišťovna také poskytuje zdarma příjezd a práci řemeslníků, lze si připlatit za služby opraváře elektra a osobního asistenta.

Pojištění života a zdraví

Životní pojištění může pomoci kompenzovat mnoho životních nejistot a zajistit klid v duši. Životní pojištění je určeno k náhradě příjmu ztraceného v důsledku úmrtí nebo neočekávané události.

Může být také zdrojem finančních prostředků, například na pohřeb nebo hypotéku. Životní pojištění může pomoci zabezpečit členy rodiny a dát rodičům jistotu, že je o budoucnost jejich dětí postaráno.

Také pomáhá finančně těm, které poskytne úraz vedoucí k trvalé invaliditě. Léčby a ostatní výlohy spojené s úrazy jsou velmi nákladné, nicméně životní pojištění nabízí výraznou finanční pomoc.

Úrazové pojištění je určeno například pro ty, kteří chtějí mít jistotu, že je úraz finančně nezruinuje například pro neschopnost chodit do zaměstnání.

Navíc poskytuje určitou jistotu například extrémním sportovcům, kteří mají vyšší pravděpodobnost úrazu či újmy na zdraví. Pojišťovna také proplácí hospitalizaci či smrt následkem úrazu, poskytuje pojistné plnění za trvalé následky a dobu nezbytného léčení úrazu.

Generali Česká pojišťovna spravuje více než 9 milionů pojistných smluv, přičemž úrazové pojištění má sjednáno více než 4 miliony zákazníků.

Generali Česká pojišťovna mimo jiné nabízí pojištění domácích mazlíčků nebo firemní pojištění. Pro více informací lze navštívit jakoukoliv pobočku pojišťovny, nebo zavolat na infolinku.

Webové stránky pojišťovny nabízejí rovněž velmi přehledně všechny informace, které potřebuje každý potencionální i stávající klient o nabídce pojištění České pojišťovny vědět.