Colonnade pojišťovna

Historie Colonnade pojišťovny

Pojišťovna Colonnade je jednou z nově založených pojišťoven na českém trhu. I přesto, že její působení je v České republice jen v řádu několika let, nabízí propracované a lukrativní nabídky pojištění. Její celý název je Colonnade Insurance Grop. V roce 2016 převzala některé z aktivit středo a východoevropského trhu od společnosti QBE Group. Collonade spadá pod kanadskou společnost Fairfax Financial Holdings Limited.

Své služby a produkty nabízí jak v České republice, tak i v sousedních evropských zemích. A to na Slovensku, Polsku, Maďarsku, Rumunsku, Bulharsku a Ukrajině. Nejedná se o úplně začátečníky, jelikož navazují na dlouholetou tradici v oblasti pojištění průmyslu a podnikatelských subjektů. Specializují se především na pojištění pro jedince a firmy. Automobily a vozidla obecně pojišťovna Colonnade pojistí jiným způsobem, než je v praxi běžné. Neposkytuje totiž povinné ručení, ani havarijní pojištění.

Colonnade pojišťovna se může chlubit osobním přístupem ke klientům, kterých si váží a podporuje jejich důvěru. Jsou spolehlivý a flexibilní. Nabízí řadu tradičních produktů, na které jsou lidé zvyklí. Současně ale dokáže přizpůsobit jejich portfolio a poskytnout i specializované produkty pro náročnější klienty.

Současnost Colonnade pojišťovny

Colonnade pojišťovna se rozrůstá a její klientela se zvětšuje. Díky silné finanční podpoře a stabilnímu zázemí od Fairfax FInancial Holdings se stává známější na trhu pojistných produktů.

Pojištění, které má Colonnade v nabídce, je velmi rozsáhlé. Obsahuje jak běžné pojistné produkty, jenž klienti často sjednávají, ale dokonce i ty méně známé a ne tak běžně smluvené. Příkladem může být cestovní pojištění, které mají do detailu propracované a pro klienty je připraveno hned několik variant balíčku s řadou doplňkových připojištění.

Produkty

Portfolio Colonnade pojišťovny může nabídnout pojištění jak pro jednotlivce, tak i pro firmy a podnikatele. Je vhodnou volbou pro motoristy, kteří hledají nabídky pojištění pro vozidla. Může poskytnout pojistné produkty i cestovatelům. Lze totiž uzavřít i cestovní pojištění.

Pro jednotlivce nabízí úrazové pojištění. Osoba ho může využít jak pro případ zlomenin, popálenin, nebo například jako ochranu před náklady a složitou životní situací při hospitalizaci a domácím léčení. Pojištění nemoci v sobě skrývá pojištění při pobytu v nemocnici, nebo pro případ ženské rakoviny. Pokud by chtěl klient osobní pojištění od Colonnade pojišťovny, má na výběr ochranu před hned několika riziky, které mu mohou nastat. Výjimkou není ani pojištění domácích mazlíčků, které je bez problému poskytováno.

Firmy mohou uzavřít skupinové pojištění, které kryje hned několik rizik a následků. Společnost si může pojistit majetek, technické či přepravní rizika.

Zajímavostí je, že povinné ručení a havarijním pojištění pojišťovna Colonnade nenabízí. Není součástí portfolia produktů, které může klient uzavřít. Skoro každá pojišťovna tato pojištění vozidel má. Ovšem Colonnade jde jiným směrem. Žadatel se tak musí obrátit na konkurenční nabídky.

 

 

© 2024 abcpojisteni.cz | Nakódoval Leoš Lang