Nabídka připojištění Uniqa pojišťovny

Pojištění skel

Pojištění se vztahuje pouze na skla Vašeho vozidla. Jedná o pojištění Vašeho vozidla pro případ poškození či zničení skel, které lze sjednat ve dvou variantách:

  • samotné čelní sklo,
  • všechna skla vozidla (včetně skel střešních a světlometů).

Pojištění zavazadel

Pojištění vztahující se pouze na zavazadla cestujících ve vozidle. Jedná se o doplňkové pojištění pro případ odcizení či poškození zavazadel z vozidla, které lze uzavřít na pojistné částky 5.000 Kč až 100.000 Kč.

Pojištění sedadel

Pojištění, které cestujícím ve vozidle v případě havárie umožňuje finanční náhradu za škody na životě, trvalých následků na zdraví či za pobyt v nemocnici z důvodu úrazu při havárii. Pojištění se uzavírá v několika variantách násobků pojistných částek a lze jej uzavřít:

  • pouze pro řidiče,
  • pro všechny osoby cestující ve vozidle.

Pojištění rozšířených asistenčních služeb

Základní asistence Uniqa je bez příplatku součástí každého povinného ručení. Za příplatek 450,- Kč si můžete rozsah základní asistence zvětšit na tzv. „Rozšířenou asistencí“.

Uniqa je s Vámi opravdu všude a vždy připravena Vám pomoci, její operátoři pro Vás zajistí pomoc při malých i velkých nepříjemnostech, s opravou či odtažením nepojízdného vozidla v České republice i v zahraničí, se zajištění ubytování nebo dopravou cestujících do místa bydliště či cíle cesty.

Kalkulačka povinného ručení

Najděte si online nejlevnější povinné ručení na trhu. Srovnáme pro Vás ceníky pojišťoven během několika vteřin.

Spočítat povinné ručení

Aktuality

Velké pojišťovny již nechtějí srovnávat ceny povinného ručení

Největší české pojišťovny s ohledem na svou cenovou politiku přestávají podporovat transparentní srovnávání cen povinného ručení na internetu! Allianz, Česká pojišťovna, Česká podnikatelská pojišťo...

Povinné ručení Wüstenrot s nejvyšším bonusem

Povinné ručení Wüstenrot s nejvyšším bonusem

Wüstenrot zavedl u svého povinného ručení ProAuto novinky, které se vymykají standardním podmínkám na českém trhu. Již po dvou letech jízdy bez nehod obdrží klient bonus ve výši 30 %, maximálně můž...

Nové povinné ručení České pojišťovny

Česká pojišťovna rozšiřuje nabídku povinného ručení o nové produkty Exclusive Plus a Exclusive Max. Nová nabídky zahrnuje tříletou garancí ceny, první pojistnou událost bez vlivu na bonus, či dokon...

Archiv aktualit


Ekonomika

24. 3. 2019 | E15.cz - zprávy z ekonomiky

Trumpův tým s Ruskem nespolupracoval, vyplývá ze zprávy vyšetřovatele Muellera

Zvláštní vyšetřovatel FBI Robert Mueller podle amerického ministerstva spravedlnosti nedospěl k závěru,... více

NKÚ začal hledat stavaře svého sídla

Projekt nové úřednické budovy v pražských Holešovicích se dostává téměř do finální fáze.... více

Více z pojišťovnictví a bankovnictví