Povinné ručení Direct pojišťovny a.s.Triglav

Direct pojišťovna pro Vás připravila výhodné možnosti, zákazníkům nabízí kvalitní pojištění a rychlou, korektní likvidaci, která je pro Direct pojišťovnu standardem.

Direct pojišťovna nabízí pojištění pro všechny typy vozidel a uzavřít pojištění může fyzická osoba, osoba samostatně výdělečně činná i právnická osoba.

Na těchto stránkách můžete pojistit osobní automobil, nákladní automobil do 3,5t i motocykl. Podrobný popis kroků, které je potřeba učinit k uzavření povinného ručení online můžete najít na těchto stránkách níže. Sdílená kalkulačka Direct Vám po zadání všech povinných údajů do několika okamžiků spočítá cenu povinného ručení na vaše auto. Vysoce pozitivní na produktech BASIC i EXCLUSIVE je to, že maximální možnou slevu 60% dostanete už po 84 měsících bez zavinění dopravní nehody.

Nabídka limitů pojistného plnění povinného ručení

BASIC EXCLUSIVE
Škody na majetku a škody na zdraví 35/35 mil. Kč Škody na majetku a škody na zdraví 70/70 mil. Kč
Pojištění zahrnuje: Pojištění zahrnuje:
 • Asistenční služba ZÁKLAD
 • Pojištění právní ochrany
 • Asistenční služba ZÁKLAD
 • Úrazové pojištění řidiče:
  • Smrt úrazem pojistná částka 100 000 Kč
  • Trvané následky úrazu pojistná částka 200 000 Kč
  • Tělesné poškození pojistná částka 50 000 Kč
 • Pojištění zavazadel pojistná částka 5 000 Kč
 • Pojištění právní ochrany pojistná částka 30 000 Kč
 • Pojištění pro případ střetu ze zvěří
  a škody ze zaviněné dopravní nehody (střet dvou vozidel):

Jak funguje sjednání povinného ručení online?

Triglav
Celý proces je velmi jednoduchý. Dá se rozdělit do 3 kroků:
 • Nejprve je potřeba vyplnit všechny povinné údaje v Direct kalkulačce. Poté systém vrátí cenovou nabídku všech dostupných produktů spolu s připojištěním. Bude-li se Vám cenová nabídka zamlouvat, a my věříme že bude, poté jednoduše pokračujte ve sjednání. Nebojte systém Vás bude navádět.
 • K tomu, aby vozidlo mohlo být přijato do povinného ručení je potřeba vyplnit některé údaje z velkého technického průkazu spolu s vašimi osobními údaji. Tyto údaje je potřeba vyplnit v následujících formulářích na těchto stránkách. Až bude vše vyplněno systém Vám zobrazí rekapitulaci a bude čekat na potvrzení. Najdete-li v rekapitulaci nějakou chybu vraťte se standardně zpět (pomocí horních šipek v prohlížeči) a údaj opravte. Finální krok pro sjednání povinného ručení je potvrzení Vámi vložených údajů. Po potvrzení systém pošle data na zpracování a Vy můžete očekávat ve vašem mailu pojistnou smlouvu spolu s dočasnou zelenou kartou a informacemi kam a jak zaplatit. Smlouva sjednaná online nevzniká podpisem nýbrž zaplacením pojistného. Do několika málo dnů můžete také od nás očekávat originální dočasnou zelenou kartu spolu se složenkou.
 • Po obdržení emailu, nebo dočasné zelené karty se složenkou prosím zaplaťte první pojistné. Platba je spouštěcí mechanizmus ke zpracování smlouvy v pojišťovně. Po zpracování Vám pojišťovna Direct pošle veškerou dokumentaci spolu s celoroční zelenou kartou.
 •  

  Další informace k povinnému ručení Direct pojišťovny

  další doplňující informace jsou k dispozici na oficiálních stránkách direct.cz

Kalkulačka povinného ručení

Najděte si online nejlevnější povinné ručení na trhu. Srovnáme pro Vás ceníky pojišťoven během několika vteřin.

Spočítat povinné ručení

Aktuality

Velké pojišťovny již nechtějí srovnávat ceny povinného ručení

Největší české pojišťovny s ohledem na svou cenovou politiku přestávají podporovat transparentní srovnávání cen povinného ručení na internetu! Allianz, Česká pojišťovna, Česká podnikatelská pojišťo...

Povinné ručení Wüstenrot s nejvyšším bonusem

Povinné ručení Wüstenrot s nejvyšším bonusem

Wüstenrot zavedl u svého povinného ručení ProAuto novinky, které se vymykají standardním podmínkám na českém trhu. Již po dvou letech jízdy bez nehod obdrží klient bonus ve výši 30 %, maximálně můž...

Nové povinné ručení České pojišťovny

Česká pojišťovna rozšiřuje nabídku povinného ručení o nové produkty Exclusive Plus a Exclusive Max. Nová nabídky zahrnuje tříletou garancí ceny, první pojistnou událost bez vlivu na bonus, či dokon...

Archiv aktualit


Ekonomika

22. 3. 2019 | E15.cz - zprávy z ekonomiky

Mayová naznačila, že brexitovou dohodu parlamentu příští týden nepředloží

Britská premiérka Theresa Mayová rozeslala všem britským poslancům dopis, v němž podle agentury Reuters... více

Trump chce ve vedení Fedu svého bývalého volebního poradce

Donald Trump chce do Rady guvernérů americké centrální banky (Fed) nominovat svého bývalého volebního... více

Více z pojišťovnictví a bankovnictví