Vozidlo

Způsob použití vozidla
Zadejte objem motoru v cm3 podle údaje uvedeného ve velkém technickém průkazu
Zadejte výkon motoru v kW podle údaje uvedeného ve velkém technickém průkazu
Celková/Maximální povolená hmotnost uvedená ve velkém technickém průkazu
Zadejte podle velkého technického průkazu rok výroby nebo rok první registrace vozidla

Pojistník (ten, kdo platí)

Zvolte typ pojistníka podle údaje uvedeného v technickém průkazu - pokud je v TP uvedeno Vaše rodné číslo, zvolte občan, pokud IČO, zvolte podnikatel
Po zadání Vašeho jména je možno najít správný bonus
Po zadání Vašeho příjmení je možno najít správný bonus
Po zadání Vašeho rodného čísla je možno najít správný bonus. Rodné číslo zadávejte prosím bez lomítka
Zadejte počet Vašich nezletilých dětí

Pojištění

Zvolte Vámi preferovanou frekvenci placení (může mít vliv na finální cenu pojištění)
Pokud požadujete povinné ručení s limitem přesahujícím 50 milionů Kč, zvolte "vyšší" limit
Pokud chcete uplatnit bonus, vyplňte následující:

Provozovatel/držitel vozidla (ten, co je uvedený v Technickém průkazu vozidla)

Zvolte typ provozovatele vozidla podle údaje uvedeného v technickém průkazu - pokud je v TP uvedeno Vaše rodné číslo, zvolte občan, pokud IČO, zvolte podnikatel

Kontakt

zadejte svou emailovou adresu pro případný ktntakt v případě technických problémů v průběhu kalkulace - není povinné
Zadejte svoje telefonní číslo pro případný ktntakt v případě technických problémů v průběhu kalkulace - není povinné

POVINNÉ RUČENÍ KALKULAČKA

Nejlevnější nabídku naleznete ihned po vyplnění formuláře kalkulačky povinného ručení. Vyplnit formulář kalkulačky povinného ručení nezabere více než minutu, a srovnání cen získáte prakticky okamžitě.

Jak zjistit, kdo nabízí nejlevnější povinné ručení pro Vaše vozidlo?

Vyplňte jednoduchou kalkulačku povinného ručení na našich stránkách a klikněte na "Srovnat nabídky pojišťoven“. Pak už jenom vyberte nejlepší variantu pro Vás a Vaše vozidlo z tabulky "Povinné ručení kalkulačka" a uzavřete smlouvu. V této tabulce najdete ceny povinného ručení pro rok 2013 srovnané vzestupně od té nejlevnější. Uvedené ceny jsou konečné! Stačí dokončit vyplnění formuláře a povinné ručení je sjednáno s garantovanou cenou.

Ušetřete i vy: povinné ručení kalkulačka a srovnání cen

Nenechte se příště napálit zástupcem pojišťovny a udělejte si Vy sami srovnání cen povinného ručení online a získejte tak snadno nejlevnější pojištění auta!  Kalkulace vám okamžitě ukáže, zda máte opravdu ten nejvýhodnější produkt na trhu a co se dá na Vaší pojistce ještě vylepšit. Kalkulačka povinného ručení je samozřejmě zcela zdarma. Na našich stránkách naleznete ceník povinného ručení, kde jsou přehledně srovnány všechny sazby a v případě zájmu u nás můžete svou novou, výhodnější, pojistku ihned uzavřít.

Proč využít kalkulačku povinného ručení právě u nás?

Protože díky svým dlouholetým zkušenostem a díky spolupráci s pojišťovnami nabízejícími pojištění vozidel Vám poskytneme srovnání cen povinného ručení a kalkulačku, která srovná skutečné, aktuální, sazby povinného ručení včetně všech aktuálně platných slev a akcí. Nenabízíme pouze přibližné srovnání, které se pak po zadání osobních údajů změní v "dlouhý obchodní telefonát". Nebudeme Vás obtěžovat telefonáty s našimi "úžasnými nabídkami". Budete-li ale chtít, jsme schopni a připraveni Vám poskytnout zcela individuální poradenství. Vždy doporučíme produkt, který odpovídá Vámi zadaným parametrům a potřebám a díky tomu u nás získáte skutečně nejlevnější povinné ručení.

U mé pojišťovny povinné ručení sazby pojistného neustále navyšuje – jak mám povinné ručení zrušit a jak uzavřu novou smlouvu?

V první řadě je vhodné použít kalkulačku povinného ručení, abyste zjistili, do jaké míry je vaše pojistka skutečně nevýhodná. Toto srovnání cen vám ukáže, jaká cena povinného ručení je optimální pro váš typ vozu, a také, jaké další výhody je vhodné si připojistit vzhledem k tomu, jak vozidlo využíváte.

Pokud naleznete lákavou nabídku povinného ručení, pak si jí můžete ihned objednat. Zároveň však neopomeňte zrušit svoji dosavadní smlouvu povinného ručení. Nevíte jak a kdy ji vypovědět? Na našich stránkách naleznete i detailní informace o zrušení a výpovědi povinného ručení.

Neváhejte a spočtěte si své povinné ručení hned! Čím dříve výhodné pojištění uzavřete, tím více ušetříte!

Velké pojišťovny již nechtějí srovnávat ceny povinného ručení

Největší české pojišťovny s ohledem na svou cenovou politiku přestávají podporovat transparentní srovnávání cen povinného ručení na internetu! Allianz, Česká pojišťovna, Česká podnikatelská pojišťovna, Generali, Kooperativa a Uniqa přestali poskytovat nezávislým internetovým srovnávačům své aktuální cenové nabídky. Pro srovnání všech nabídek dnes klient opět musí surfovat po internetu, aby se mohli přesvědčit, že v drtivé většině případů i nadále cenové nejvýhodnější nabídky poskytují pojišťovny, které se srovnávání nebojí a své nabídky nadále prezentují na srovnávačích.

Porovnejte nabídky vybraných pojišťoven na samostatných stránkách s nabídkou ostatních prezentovanou v naší kalkulačce. Srovnávejte a vybírejte! Pokud si vyberete z nabídky některé z pojišťoven prezentované v našem porovnání povinného ručení, budeme potěšeni a věříme, že se svou volbou budete spokojeni.

Kalkulačky pojištění vozidel od "velkých" pojišťoven naleznete zde:

Povinné ručení ALLIANZ

Povinné ručení České pojišťovny

Povinné ručení ČPP

Povinné ručení GENERALI

Povinné ručení KOOPERATIVA

Povinné ručení UNIQA