Informace pro klienta

podle § 21 zákona č. 38/2004 Sb., o pojišťovacích zprostředkovatelích a samostatných likvidátorech pojistných událostí a o změně živnostenského zákona

Provozovatelem stránek www.ABCpojisteni.cz je společnost ABC Pojištění, s.r.o.

Pojišťovací zprostředkovatel:

Právnická osoba
obchodní firma:
ABC Pojištění s.r.o.
sídlo:
Křovinovo nám. 9/12, 193 00 Praha 9
IČO:
241 35 046
zápis v OR
vedený Městským soudem Praha, oddíl C, vložka 181797
jednatel: Robert Vašiček
zápis do registru ČNB:
146438PA
den zahájení činnosti:
4.7.2011
odpovědný zástupce pojišťovacího agenta, který odpovídá za uzavírání pojistných smluv:
Robert Vašíček

Zápis společnosti ABC Pojištění s.r.o. v registru pojišťovacích zprostředkovatelů lze ověřit na internetových stránkách ČNB.

ABC Pojištění s.r.o. nemá u žádné pojišťovny, s kterou má být pojištění sjednáno, přímý nebo nepřímý podíl na hlasovacích právech a kapitálu převyšující 10%.

Žádná pojišťovna, se kterou má být pojištění sjednáno, nebo osoba ovládající danou pojišťovnu nemají přímý nebo nepřímý podíl na hlasovacích právech a kapitálu společnosti ABC Pojištění s.r.o., převyšující 10%.

Stížnost na společnost ABC Pojištění s.r.o. jakožto pojišťovacího zprostředkovatele lze podat ústně nebo písemně na ČNB, Na Příkopě 28, Praha 1, zelená linka 800 160 170, email: info@cnb.cz. Žalobu na pojišťovacího agenta lze podat u věcně a místně příslušného soudu.

Společnost ABC Pojištění s.r.o. prohlašuje, že je smluvně oprávněna sjednávat pojištění pro pojišťovny Allianz pojišťovna, a.s.,  ČSOB Pojišťovna, a.s., člen holdingu ČSOB, Generali Pojišťovna a.s., Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s., Kooperativa, pojišťovna, a.s., Slavia pojišťovna, a.s., Direct pojišťovna, a.s., UNIQA pojišťovna, a.s., a je povinna poskytovat řádnou analýzu nabídky pojišťoven podle § 21 odst. 7 zák. č. 38/2004 Sb.

Na žádost pojistníka mu bude předložen doklad  o zápisu společnosti ABC Pojištění  s.r.o. do registru pojišťovacích zprostředkovatelů a bude mu sdělen způsob odměňování společnosti ABC Pojištění s.r.o.

Kalkulačka povinného ručení

Najděte si online nejlevnější povinné ručení na trhu. Srovnáme pro Vás ceníky pojišťoven během několika vteřin.

Spočítat povinné ručení

Aktuality

Velké pojišťovny již nechtějí srovnávat ceny povinného ručení

Největší české pojišťovny s ohledem na svou cenovou politiku přestávají podporovat transparentní srovnávání cen povinného ručení na internetu! Allianz, Česká pojišťovna, Česká podnikatelská pojišťo...

Povinné ručení Wüstenrot s nejvyšším bonusem

Povinné ručení Wüstenrot s nejvyšším bonusem

Wüstenrot zavedl u svého povinného ručení ProAuto novinky, které se vymykají standardním podmínkám na českém trhu. Již po dvou letech jízdy bez nehod obdrží klient bonus ve výši 30 %, maximálně můž...

Nové povinné ručení České pojišťovny

Česká pojišťovna rozšiřuje nabídku povinného ručení o nové produkty Exclusive Plus a Exclusive Max. Nová nabídky zahrnuje tříletou garancí ceny, první pojistnou událost bez vlivu na bonus, či dokon...

Archiv aktualit


Ekonomika

24. 3. 2019 | E15.cz - zprávy z ekonomiky

Trumpův tým s Ruskem nespolupracoval, vyplývá ze zprávy vyšetřovatele Muellera

Zvláštní vyšetřovatel FBI Robert Mueller podle amerického ministerstva spravedlnosti nedospěl k závěru,... více

NKÚ začal hledat stavaře svého sídla

Projekt nové úřednické budovy v pražských Holešovicích se dostává téměř do finální fáze.... více

Více z pojišťovnictví a bankovnictví